اشتراک گذاری

چرا آیپد به وای فای وصل نمیشود؟

یکی از مشکلاتی که برخی از کاربران ایفون و آیپد، در طول استفاده از دستگاه خود، احتمالا به آن برخورد خواهند نمود، مشکل وصل نشدن به وای فای است. هنگامی که این مشکل برای تلفن همراه یا تبلت شما پیش بیاید، شما دیگر قادر نیستید به وای فای متصل شده و از اینترنت آن بهره ببرید. در این بخش میخواهیم به بررسی مشکل وصل نشدن آیپد به وای فای ، بپردازیم.

چرا که گاهی ممکن است دلایل عدم اتصال آیپد به وای فای برای کاربران پوشیده باشد. گاهی به هم ریختگی در تنظیمات دستگاه میتواند به وصل نشدن آیپد به وای فای منجر شود و گاهی اختلالاتی پیچیده تر و سخت افزاری. رفع مشکل وصل نشدن آیپد به وای فای ، پیش از انجام هر امر، نیازمند عیب یابی دقیق و با دقت است. در این مقاله قصد داریم کمی بیشتر در خصوص مشکلات مربوط به وای فای آیپد صحبت کنیم. خواندن این مقاله به کاربران گوشی های آیفون نیز توصیه میشود.

وصل نشدن آیپد به وای فای

دلایل وصل نشدن آیپد به وای فای

  • سیگنال ضعیف از سوی مودم
  • مشکلات نرم افزاری در آیپد
  • وارد کردن پسورد اشتباه
  • اختلال در پیکربندی شبکه
  • بهم ریختگی تنظیمات آیپد
  • مشکلات سخت افزاری در دستگاه

رفع مشکل وصل نشدن آیپد به وای فای

خاموش و روشن کردن آیپد

گاهی اختلال عدم اتصال آیپد به وای فای ، با خاموش و روشن شدن دستگاه، ممکن است به راحتی برطرف شود. از این رو پیش از انجام هر کار، حداقل یک بار دستگاه آیپد خود را خاموش و سپس و روشن نمایید.

قرار دادن بر روی حالت هواپیما و سپس خارج کردن آن

یکی دیگر را راهکار های ساده و ابتدایی که در هنگام وصل نشدن آیپد به وای فای ، پیشنهاد میشود، قرار دادن آیپد بر روی حالت هواپیما و در نهایت خارج ساختن آن پس از چند ثانیه است.

آپدیت آی او اس

یکی از دلایل اصلی عدم اتصال آیپد به وای فای ، ممکن است عدم به روز رسانی آی او اس آن باشد. ممکن است قدیمی شدن سیستم عامل و عدم پشتیبانی آن از سوی نقاط دسترسی و مودم های وایرلس، باعث ایجاد چنین مشکلاتی شود که برای رهایی از آن باید از آخرین آپدیت های ارائه شده برای ios استفاده نماییم.

Forget کردن اتصال به وای فای

برخی موارد ممکن است، آی پی شما به دلایل مختلف، توسط خود مودم، بلاک شده و دیگر اجازه دسترسی به وای فای را نداشته باشید. در صورت بروز چنین مشکلی ، لازم است که وارد تنظیمات اتصال به وای فای در تلفن همراه خود شده و سپس اتصال وای فای خود را یک بار Forget و دوباره با دادن رمز دوباره، وارد آن شوید. در این صورت ممکن است مشکل شما رفع شود.

ریست کردن تنظیمات شبکه ی آیپد

در صورت عدم اتصال آیپد به وای فای همچنین میتوان از گزینه ی ریست کردن تنظیمات شبکه ی آیپد ، استفاده نمود. این کار باعث از دست رفتن اطلاعات شما نخواهد شد و فقط پیکربندی شبکه ی ایپد را به حالت اولیه خود خواهد برد که در صورت ایجاد تغییرات ناخواسته در آن، باعث رفع مشکل یاد شده خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات تبلت اپل

نمایندگی تعمیرات تبلت اپل ، با تمرکز بر تجهیز فضاهای خود، هم اکنون یکی از معتبرترین و بزرگ ترین مراکز ارائه ی سرویس های پشتیبانی در خصوص انواع تبلت های اپل است. این مجموعه از واحدها و شعب مختلفی تشکیل گردیده است که هر کدام به صورت تخصصی، به ارائه ی سرویس مشغول هستند.

نمایندگی تعمیرات آیپد، با گردآوردن کارشناسان و متخصصان دوره دیده و مجرب در خصوص تعمیرات این تجهیزات، این امکان را برای کاربران و مراجعین گرامی فراهم ساخته است تا هر گونه سرویس در خصوص عیب یابی و تعمیر محصول معیوب را، در کوتاه ترین زمان ممکن و به تخصصی ترین شیوه دریافت نمایند. این خدمات همگی با گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر همراه خواهد بود.

نمایندگی تعمیرات تبلت اپل »
4/5 (3 امتیاز)
اشتراک گذاری