اشتراک گذاری
  • خانه
  • اخبار
  • ایسوس برای ساخت گوشی‌های گیمینگ با کوالکام همکاری می کند

ایسوس برای ساخت گوشی‌های گیمینگ با کوالکام همکاری می کند

ایسوس برند محبوبی است که این روزها تمرکز خود را بر روی ساخت گوشی های مدرن و منحصر به فرد گذاشته است. از آنجا که گوشی های گیمینگ در بازار جهانی رونق بسیاری داشته است، ایسوس با برند کوالکام همکار شد. همکاری ایسوس برای تولید گوشی های گیمینگ کوالکام به طور رسمی اعلام گشت. ایسوس عنوان کرد که توافق نامه ی ساخت این گوشی ها امضا شده است.

گوشی های گیمینگ کوالکام ایسوس

همکاری ایسوس برای تولید گوشی های گیمینگ کوالکام

طبق گزارش رسانه تایوانی «DigiTimes» همکاری ایسوس برای تولید گوشی های گیمینگ کوالکام رسمی شد. ایسوس که پیش از این نیز علاقه ی خود را در طراحی و ساخت موبایل های گیمینگ نشان داده بود، این بار با برند کوالکام شریک می شود. احتمالا تا پایان سال جاری، موبایل های مشترک کوالکام و ایسوس با نام کوالکام روانه ی بازار می شوند. به نظر می رسد کوالکام مانند همیشه پرچمدار جدید خود را در دسامبر عرضه کند. البته هنوز اطلاعات دقیقی از زمان انتشار گوشی های گیمینگ کوالکام موجود نیست.

برای تعمیر تبلت ایسوس خود با شماره 1662 تماس بگیرید.

تقسیم وظایف در همکاری ایسوس و کوالکام

 در همکاری ایسوس برای تولید گوشی های گیمینگ کوالکام، تقسیم وظایف به صرفه ای شکل گرفته است. ایسوس وظیفه ی طراحی و بهینه سازی بخش سخت افزاری گوشی را برعهده دارد و کوالکام نیز قرار است مسئولیت طراحی بعد نرم افزاری و صنعتی پلتفرم مبتنی بر چیپست اسنپدراگون 875 را داشته باشد. بدین شکل همکاری ایسوس در ساخت موبایل های گیمینگ برند کوالکام برای هر دو کمپانی سود خوبی خواهد شد و کار تولید را آسان می کند.

خدمات تخصصی مرکز تبلت موبایل: تعمیر دوربین گوشی ایسوس

گوشی گیمینگ کوالکام به گوشی‌های ROG ایسوس شباهت خواهد داشت.

«DigiTimes» می گوید ظاهرا در توافق ‌نامه ی همکاری ایسوس در ساخت موبایل های گیمینگ برند کوالکام قید شده است که قطعات سخت افزاری مورد نیاز ساختار گوشی‌های هوشمند ایسوس ROG و موبایل های هوشمند گیمینگ کوالکام نظیر حافظه، ماژول دوربین ایسوس، نمایشگر، باتری و محلول های خنک کننده ی مدارها و بخش های داخلی به صورت اشتراکی خریداری شود. بنابراین باید منتظر باشیم برخی از قطعات سخت افزاری و قابلیت های گوشی گیمینگ کوالکام با گوشی‌های ROG  ایسوس یکسان باشند. این موضوع می تواند رضایت کاربران گوشی های کوالکام را به دست آورد.

از طرفی مسلما خرید اشتراکی قطعات سخت افزاری از لحاظ اقتصادی به نفع هر دو کمپانی خواهد بود. پیش بینی می شود که کوالکام و ایسوس حدود یک میلیون گوشی هوشمند در سال میلادی جدید به بازار عرضه کنند. به احتمال قوی از این یک میلیون، 500 هزار دستگاه، گوشی گیمینگ برند کوالکام بوده و مابقی تحت عنوان گوشی ROG ایسوس به فروش می رسد. به هر حال هم اکنون در خصوص مشخصات فنی و امکانات اصلی گوشی های جدید گیمینگ کوالکام اطلاعات چندانی فاش نشده است. اما با وجود نقاط اشتراک قطعات سخت افزاری گوشی کوالکام و گوشی‌های ROG ایسوس کم و بیش می‌توان تعدادی از قابلیت های این موبایل ها را حدس زد.

Rate this post
اشتراک گذاری