اشتراک گذاری

تعمیر تبلت سامسونگ

امروزه تبلت های مختلفی در برندها و مدل های مختلفی ساخته و در بازار مصرف عرضه می شوند. میزان محبوبیت یک تبلت، به عواملی همچون قابلیت ها، دوام، کیفیت نمایش، سرعت، سیستم عامل، قیمت و بسیاری مشخصه های دیگر آن بستگی دارد. سامسونگ یکی از چند برند معروف سازنده تبلت در بازار است که تا به امروز مورد استقبال کاربران قرار گرفته است. حفظ و نگهداری تبلت های سامسونگ نیز همچون سایر دستگاه‌های این حوزه مستلزم رعایت برخی نکات است.

حال اگر به هر دلیلی تبلت سامسونگ شما دچار مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری مختلفی شد، نیاز به یک متخصص تعمیرات، بیش از پیش احساس می شود. تعمیر تبلت سامسونگ زمانی نیاز خواهد بود که تبلت با مشکلاتی همچون هنگ کردن تبلت سامسونگ، داغ کردن تبلت، روشن نشدن تبلت، شکستگی یا ترک خوردگی ال سی دی و مشکلات مشابه روبرو شود.

در چنین مواقعی کاربر می بایست با سپردن دستگاه آسیب دیده خود به افرادی با تجربه و قابل اعتماد، از بازیابی سلامت دستگاه خود اطمینان حاصل کند. مرکز تعمیرات تبلت  یکی از برترین مراکز فعال کشور در این حوزه است که شما می‌توانید با حضور در آن برترین خدمات سخت افزاری و نرم افزاری تعمیرات تبلت را دریافت نمایید.

تعمیر تبلت سامسونگ

خدمات تعمیر تبلت سامسونگ

رخ دادن مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری در سیستم های الکترونیکی چندان عجیب و دور از انتظار نیست. هر تبلتی پس از مدتی کارکرد نیاز به سرویس رسانی دارد. به ویژه در مواقعی که مشکلات مختلف باعث افت عملکرد تبلت شوند. تعمیر تبلت سامسونگ در چنین مواردی بسیار اهمیت پیدا می کند؛

تعمیر باتری تبلت سامسونگ

عموم تبلت ها به دلیل صفحه نمایش وسیعی که دارند، نیاز به باتری های قوی و با دوامی برای تامین انرژی مورد نیاز تبلت دارند. طبیعی است پس از مدتی طولانی، باتری تبلت ها بازدهی کمتری نشان دهد. در این شرایط کارشناس تشخیص می دهد که عمر باتری تمام شده است و نیاز به تعویض باتری تبلت سامسونگ و جایگزینی باتری تازه نفس دارید.

توجه داشته باشید که عدم تعویض به موقع باتری تبلت ممکن است به سایر قطعات تبلت آسیب برساند. خالی شدن ناگهانی باتری تبلت با وجود داشتن شارژ و خاموش شدن تبلت یکی از نشانه های پایان عمر باتری تبلت است.

تعویض ال سی دی تبلت سامسونگ

نیمی از مساحت یک تبلت را ال سی دی تشکیل داده است. از این رو طبیعی است پس از افتادن و یا ضربه خوردن، ال سی دی آن دچار آسیب شود. اگر ضربات وارد شده به سطح ال سی دی بیش از حد تحمل آن باشد، ممکن است صفحه را بشکند و یا بر روی سطح ال سی دی ترک هایی ایجاد شود.

ترک خوردگی و یا شکستگی ال سی دی در بدترین حالت، تبلت را از کار می اندازد و در حالات بهتر، باعث افت کیفیت نمایش و کاهش عملکرد تاچ تبلت می شود. رفع چنین مشکلاتی با تعویض ال سی دی تبلت سامسونگ ممکن است. کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر تبلت سامسونگ با تجهیزات پیشرفته ای که در اختیار دارند، اقدام به تعویض ال سی دی تبلت سامسونگ می نمایند.

تعمیر سوکت شارژ

اگر تبلت شما مدتی است به درستی شارژ نمی شود، یکی از احتمالاتی که باید به آن شک کنید، خرابی سوکت شارژ است. اگر از سالم بودن باتری مطمئن هستید، تبلت را با یک شارژر دیگر شارژ کنید. اگر همچنان واکنشی مشاهده نمی کنید، یعنی مشکل از سوکت شارژ است و نیاز به تعمیر سوکت شارژ تبلت سامسونگ دارید.

سوکت شارژ ممکن است به دلیل نفوذ رطوبت و زنگ زدگی، ورود گرد و غبار، ورود جسم خارجی، ضربه خوردگی و دلایل دیگر آسیب ببیند. کارشناس با بررسی های لازم اقدام به تعمیر سوکت شارژ و رفع مشکل شارژ شدن تبلت می کند. اما در مواردی که تعمیر سوکت شارژ کارساز نباشد، تعمیرکار اقدام به تعویض فلت شارژ و یا تعویض سوکت شارژ تبلت سامسونگ می نماید.

تعمیر برد تبلت سامسونگ

برد تبلت سامسونگ به دلایل متعددی ممکن است از کار بیفتد. ضربه خوردن، داغ شدن های متوالی تبلت، نفوذ رطوبت و اتصال کوتاه در سیستم، نوسان برق در حین شارژ و شوک الکتریکی به سیستم از عواملی است که در خرابی برد تبلت سامسونگ موثرند. هنگ کردن های مداوم سیستم تبلت، یکی از علائم هشدار دهنده به کاربر است.

در صورت مشاهده چنین نشانه هایی حتما آن را به متخصصان حاضر در نمایندگی تعمیر تبلت سامسونگ اطلاع دهید. خرابی برد تبلت نیاز به بررسی های پیچیده و زمان گیر دارد که توسط افراد حرفه ای قابل تشخیص خواهد بود. تعمیرات تخصصی برد تبلت نیاز به تجربه کافی و آشنایی با منبع تغذیه ، باز کردن تبلت، برداشتن ال سی دی تبلت و توانایی کار با ابزاری همچون قاب باز کن های خاص دارد.

تعمیر کلید پاور تبلت سامسونگ

در مواقعی که با مشکل روشن و یا خاموش کردن تبلت سامسونگ خود مواجه می شوید، ممکن است ایراد از کلید پاور تبلت باشد. گیرکردن کلید پاور هم می تواند باعث ری استارت های مداوم در تبلت شود. در این مواقع باید در اولین فرصت تبلت را برای بررسی های بیشتر به نمایندگی های مجاز تعمیر تبلت سامسونگ تحویل دهید.

نمایندگی سامسونگ

شعب مختلف نمایندگی سامسونگ مرکز سخت افزار ایران امروزه با توجه به نیاز روز افزون کاربران به تعمیر تخصصی قطعات مختلف تبلت سامسونگ، اقدام به تعمیر این دستگاه های حساس و پیچیده می نمایند. تعمیر تبلت سامسونگ در نمایندگی های کاملا مجهز و تحت نظر متخصصان با تجربه و دارای مدارک معتبر بین المللی صورت می پذیرد.

تعویض قطعات آسیب دیده تبلت سامسونگ با اطمینان از اصل بودن قطعات جایگزین انجام خواهد گرفت. این قطعات دارای مشخصات و شماره سریال هستند که تایید کننده اصل بودن آنهلست. اگر شما هم در جستجوی یک مرکز قابل اعتماد برای تعمیر دستگاه تبلت خود هستید، نمایندگی تعمیر تبلت سامسونگ محلی برای رفع نیازهای تعمیراتی محصولات سامسونگ در دسترس شماست.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری