اشتراک گذاری

کار نکردن دوربین تبلت سامسونگ

تبلت ها قابلیت های نسبتا بیشتری از گوشی های تلفن و کمتر از لپ تاپ ها را دارا هستند. مزیت سبک و همراه بودن این دستگاه ها باعث شده امروزه بسیار مورد استفاده کاربران قرار بگیرند. حال این دستگاه ها برای پیشگیری از برخی آسیب ها، نیازمند مراقبت های ویژه ای هستند. در صورت آسیب دیدگی نیز، بررسی و رفع علت آسیب دیدگی تبلت سامسونگ کاری نیست که کاربر به سادگی بتواند از پس آن برآید. از این رو برای تعمیر و رفع مشکل کار نکردن دوربین تبلت سامسونگ حتما باید از متخصصان این کار کمک بگیرید.

اگر یک تبلت سامسونگ در اختیار دارید، و در مدتی که از آن استفاده می کنید، دچار آسیب دیدگی و یا نقص در عملکرد شده است، می توانید با مراجعه به نمایندگی های معتبر مرکز سخت افزار ایران از کمک های متخصصان این نمایندگی ها بهره ببرید. صاحبان این دستگاه های جذاب و کاربردی سوالات زیادی در رابطه با تعمیر آن مطرح می کنند. کار نکردن دوربین تبلت سامسونگ یکی از سوالات متداول کاربران است که در این بحث سعی در پاسخگویی به آن خواهیم داشت.

کار نکردن دوربین تبلت سامسونگ-

علت کار نکردن دوربین تبلت سامسونگ

دلایل کار نکردن تبلت سامسونگ به دو بخش مشکلات سخت افزاری و مشکلات نرم افزاری تقسیم می شود. در ادامه به دلایلی که ممکن است باعث از کار افتادن تبلت سامسونگ شود و راهکارهای ممکن برای حل آنها می پردازیم. توجه کنید که در صورتی که مشکلات مشابه را در تبلت خود مشاهده کردید، می توانید از راه حل های احتمالی پیروی کنید؛

  • کار نکردن دوربین تبلت سامسونگ ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد. ممکن است دوربین تبلت بر اثر ضربه آسیب دیده باشد. به این صورت که بر اثر ضربه وارد شده به دستگاه یکی از قطعات مرتبط به دوربین از کار بیفتد. در این شرایط تنها اقدامی که می توانید انجام دهید مراجعه به نمایندگی تعمیر تبلت سامسونگ است.
  • اگر اطمینان دارید، تبلت شما هیچگونه آسیب فیزیکی ندیده است، ممکن است مشکل پیش آمده از ساختار نرم افزاری تبلت باشد. کار نکردن دوربین تبلت سامسونگ شاید به دلیل پر شدن حافظه تبلت باشد. در این مواقع در صورت وارد شدن به دوربین، با خطای پر شدن کارت حافظه روبرو می شوید. برای حل این مشکل می توانید وارد کارت حافظه شوید و اقدام به پاک کردن فایل های اضافی کنید و یا اینکه با جایگزینی کارت حافظه دیگر، اقدام به حل مسئله کنید.
  • ممکن است به دلیل حمله ویروس به سیستم تبلت، بخش های مختلف سیستم تبلت از جمله دوربین آن از کار بیفتد که با حذف ویروس به کمک آنتی ویرس های معتبر، مشکل حل خواهد شد.
  • به روز رسانی اندروید در تبلت گاها منجر به کار نکردن دوربین تبلت سامسونگ خواهد شد. در این صورت با پیروی از مسیر اعلام شده در ادامه می توانید مشکل را رفع کنید. از قسمت تنظیمات تبلت وارد قسمت برنامه ها شوید. برنامه Camera را انتخاب کنید و از گزینه Force stop برای متوقف کردن آن استفاده کنید. سپس  Clear cache  و Clear data  را هم انتخاب کنید. سپس یک بار تبلت را Restart  کنید.
  • پس از روشن شدن دستگاه مجددا وارد بخش تنظیمات شوید و و پس از ورود به قسمت about phone بر روی گزینه Build number را تا زمانی که Developer option برای سیستم فعال شود، ضربه بزنید. سپس وارد بخش Settings شده و تیک گزینه Use NuPlayer را بردارید و پس از تایید مجددا سیستم را اRetart کنید.
  • راه دیگر حذف نرم افزار دوربین و نصب مجدد آن از گوگل پلی است.

نمایندگی تعمیر تبلت سامسونگ

تعمیر تبلت سامسونگ یکی از صدها خدماتی است که توسط مرکز سخت افزار ایران و در قالب نمایندگی تعمیرات تبلت سامسونگ ارائه می شود. این مرکز امروزه در شعب مختلف شهرهای تهران و کرج به صورت فعال در حال خدمت رسانی به مراجعه کنندگان عزیز است. نمایندگی های معتبر مرکز سخت افزار ایران مجهز به جدیدترین امکانات تعمیر هستند که به یاری دستان توانمد متخصصان آمده اند. عزیزانی که در تبلت سامسونگ خود دچار هرگونه ایرادی شده اند، می توانند با خیالی آسوده دستگاه تبلت خود را به همکاران ما در یکی از شعب فعال برسانند. تعمیر قطعات در محیطی استاندارد و با بهترین تجهیزات ممکن انجام می پذیرد.

تماس با نمایندگی تعمیر تبلت سامسونگ »

1/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری