اشتراک گذاری

آموزش قطع کردن صدای دوربین آیفون هنگام عکس گرفتن

آیا تاکنون شده است که بخواهید با آیفون خود در محیطی آرام عکس بگیرید اما صدای دوربین آیفون همه را باخبر کند؟ با وجود اینکه آیفون‌های اپل از دوربین‌های فوق‌العاده قدرتمندی برای عکاسی برخوردار هستند دارای قابلیت صدای دوربین هنگام عکس گرفتن نیز هستند که هیچ ارزش و کاربرد خاصی ندارد از این‌رو اکثر کاربران صدای دوربین آیفون را هنگام عکس گرفتن قطع می‌کنند به ویژه اگر در محیطی آرام باشند اما چگونه؟ ادامه این مطلب را دنبال کنید تا نحوه قطع کردن صدای دوربین آیفون هنگام عکس گرفتن را به شما آموزش دهیم.

قطع کردن صدای دوربین آیفون

نحوه قطع کردن صدای دوربین آیفون هنگام عکس گرفتن

1. از دکمه سایلنت آیفون استفاده کنید

یکی از ساده‌ترین روش‌های قطع صدای شاتر دوربین آیفون استفاده از دکمه سایلنت آیفون است؛ در واقع همه مدل‌های آیفون از چنین دکمه‌ای برخوردار هستند که در سمت چپ گوشی و قسمت بالای آن قرار گرفته است؛ شما با استفاده از این دکمه می‌توانید صدای دوربین آیفون را به راحتی قطع کنید توجه داشته باشید درصورتی که این دکمه در حالت سایلنت قرار داشته باشد یک کادر نارنجی رنگ کوچکی در زیر آن مشاهده می‌شود.

2. گزینه تصاویر لایو را روشن کنید

در آیفون 6S و همچنین مدل‌های جدیدتر آیفون، قابلیتی وجود دارد که شما می‌توانید با استفاده از آن از تصاویر به صورت زنده عکس‌برداری کنید؛ همانطور که می‌دانید این ویژگی به این صورت است که چند ثانیه قبل و بعد از عکسی که گرفته می‌شود مثل یک ویدیو به همراه صدا ضبط می‌شود؛ درصورتی که که شما گزینه تصاویر لایو را روشن کنید، دوربین آیفون شما هنگام عکس گرفتن هیچگونه صدایی را تولید نمی‌کند؛ جهت فعال کردن این گزینه باید آیکون دایره‌ای شکل که در بالا و مرکز صفحه قرار دارد را لمس کنید.

خدمات تخصصی تبلت موبایل: تعمیر دوربین آیفون

3. به صورت دستی صدای دوربین آیفون را قطع کنید

یکی دیگر از راه‌های قطع کردن صدای دوربین آیفون هنگام عکس گرفتن، استفاده از دکمه تنظیم صدا است که در کنار گوشی قرار دارد؛ شما می‌توانید با استفاده از این دکمه صدای گوشی خود را تنظیم کنید یا زمانی که قصد عکس گرفتن با آیفون را داشتید با استفاده از این دکمه صدای دوربین آیفون را قطع کنید.

نمایندگی تعمیرات اپل

نمایندگی تعمیرات اپل از تکنسین‌های متخصصی برخوردار است که پروسه عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی انواع دستگاه‌ها و محصولات اپل که از تعمیرپذیری پایینی برخوردار هستند را با سرعت و کیفیت بالایی انجام می‌دهند؛ درنهایت نیز با تست و بررسی نهایی دستگاه معیوب شده از رفع مشکلات آن اطمینان حاصل می‌کنند. با این وجود می‌توانید با خیال راحت عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی انواع محصولات اپل را به نمایندگی تعمیرات اپل بسپارید.

Rate this post
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.