اشتراک گذاری

افزودن منو فارسی به لیست زبان تبلت

نحوه افزودن منو فارسی به لیست زبان تبلت بسیار آسان است. تنها لازم است مراحل زیر را مرحله به مرحله پیش بروید تا منوی فارسی به لیست تبلت شما اضافه شود. البته باید بگوییم روش کار در تبلت های سامسونگ متفاوت است که در ادامه مقاله، افزودن منو فارسی به لیست زبان تبلت سامسونگ را جداگانه برای تان توضیح خواهیم داد.

نحوه افزودن منو فارسی به لیست زبان تبلت

نحوه افزودن منو فارسی به لیست زبان تبلت

برای افزودن منو فارسی به لیست زبان تبلت، تنظیمات را باز کنید. به صفحه All Apps بروید و انگشت خود را به طرف بالا بکشید. همچنین می توانید روی گزینه All Apps که روی بعضی از دستگاه ها وجود دارد، بزنید و بعد از آن نماد چرخ دنده را ضربه بزنید.

بعد از این مرحله به پایین صفحه بروید و System entry را که در پایین صفحه است پیدا کنید و روی آن بزنید. اگر الان در حال استفاده از زبانی هستید که آن را متوجه نمی شوید، باید بدانید که نماد این قسمت، حرف i است که درون یک دایره وجود دارد.

حالا روی ورودی Language & input که در بالای صفحه وجود دارد و به صورت نماد کره زمین است، فشار دهید. Language & input همه تنظیمات مربوط به زبان را دارد. با دسترسی به صفحه کلید مجازی شما می توانید زبان کیبورد خود را تغییر دهید.

اینو بخون حتما به کارت میاد: نحوه استعلام رجیستری تبلت

افزودن منو فارسی به لیست زبان تبلت

سپس دوباره گزینه تنظیمات زبان یا Language and region را فشار دهید. نماد این قسمت حرف A است. حالا می توانید زبان های نصب شده را در تبلت خود ببینید. اولین ورودی در این لیست، همان زبانی است که الان در تبلت شما استفاده می شود.

برای ضمیمه کردن منو زبان فارسی به لیست زبان تبلت در این مرحله می توانید اقدام کنید. برای افزودن زبان فارسی، ابتدا روی Add a Language بزنید. این گزینه در پایین و در کنار علامت +  است. وقتی زبان فارسی را پیدا کردید، روی آن ضربه بزنید.

افزودن منو فارسی به لیست زبان تبلت

در این مرحله صفحه ای باز می شود و نسخه های موجود در هر زبان در تبلت شما نشان داده می شود. روی نسخه فارسی در تبلت خود ضربه بزنید. پس از ضربه روی زبان و نسخه فارسی، به صفحه Language بر می گردید. اکنون فارسی به لیست شما اضافه خواهد شد.

افزودن منو فارسی به لیست زبان تبلت در سامسونگ

  • افزودن منو فارسی به لیست زبان تبلت در سامسونگ کمی تفاوت دارد. در تبلت سامسونگ، ابتدا قسمت Setting را باز کنید و به قسمت های پایین بروید.
  • سپس روی قسمت General management بزنید. نماد این قسمت، سه نوار افقی موازی است.
  • حالا در قسمت General management، گزینه اول در لیست را انتخاب کنید. این قسمت Language and input است.
افزودن منو فارسی به لیست زبان تبلت در سامسونگ
  • اکنون Language که اولین گزینه است را انتخاب کنید.
  • گزینه Add language را که با علامت + مشخص شده است، انتخاب کنید. زبان فارسی را در لیست پیدا کرده و انتخاب کنید.
افزودن منو فارسی به لیست زبان تبلت در سامسونگ
  • برای استفاده کردن از زبان قبلی روی Keep current ضربه بزنید و اگر می خواهید فارسی را جایگزین کنید، گزینه Set as default  را انتخاب نمایید.
  • اگر می خواهید زبان دستگاه خودتان را به فارسی تغییر دهید، آن را انتخاب کرده و بعد گزینه Apply را ضربه بزنید.

خواندن مقاله ی آموزش تصویری اتصال تبلت به پروژکتور پیشنهاد می شود.

افزودن منو فارسی به لیست زبان تبلت در سامسونگ
  • اگر شما در تبلت خود چند زبان دارید که می خواهید آن ها مرتب کنید، در سمت راست و بالای صفحه Language و سپس Edit را انتخاب کنید.
  • از فلش های سمت راست برای مرتب کردن زبان های موجود استفاده نمایید.

کلام آخر

در این مقاله در مورد افزودن منو فارسی به لیست زبان تبلت صحبت کردیم. از آنجا که همه تبلت ها و گوشی های اندروید کم و بیش مراحل یکسانی را برای این کار دارند، توضیح کلی و مرحله به مرحله را در مورد همه آن ها به شما ارائه دادیم.

با توجه به این که اضافه کردن زبان فارسی به لیست زبان تبلت در Samsung متفاوت است، آموزش منوفارسی  گام به گام سامسونگ را به صورت جداگانه برای تان توضیح دادیم. در صورت داشتن هرگونه سوالی می توانید با کارشناسان نمایندگی تعمیر تبلت تماس بگیرید.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری