اشتراک گذاری

تعمیر آیفون 6s

یکی از خدمات نمایندگی تعمیرات آیفون، به عیب یابی و تعمیر آیفون 6s اختصاص دارد. این گوشی ها، به دلایل مختلفی از قبیل ضربه خوردن، آب خوردگی، اتصال به شارژر های غیر مجاز و تقلبی، دچار مشکلات متعدد میشوند. این گجت ها پس از گذشت مدت ها از تولید خود، هنوز کاربران بسیار زیادی در بین ایرانیان به خود اختصاص داده اند. این کاربران نیز ممکن است با مشکلات مختلفی در عملکرد دستگاه خود روبرو شوند. اما به هنگام دریافت خدمات پس از فروش، با نگرانی های مختلفی مواجه اند، چرا که کمپانی اپل، هیچ نمایندگی رسمی ای در کشورمان ندارد. اما این مجموعه توانسته است، بخش اعظمی از این نگرانی ها را از میان بردارد.

متخصصان و کارشناسان نمایندگی آیفون، با بهره مندی از تجربه ی بسیار بالا در خصوص شناسایی مشکلات مختلف سخت افزاری و نرم افزاری، قادر است هر گونه ناکارآمدی در عملکرد این تجهیزات را برطرف نماید. اگر از کاربران آیفون های 6s  و سایر محصولات آیفون هستید، میتوانید از خدمات مختلف نمایندگی تعمیرات آیفون که برای شما در نظر گرفته شده است، استفاده کنید. در ادامه به بررسی برخی از خدمات ارائه شده از سوی این مرکز خواهیم پرداخت.

تعمیر آیفون 6s

آیفون های 6s با چه خرابی هایی روبرو میشوند ؟

 • خرابی تاچ آیفون
 • خرابی گلس آیفون
 • فوکوس نداشتن دوربین پشت ایفون 6
 • خاموش شدن آیفون 6s
 • آنتن نداشتن
 • خرابی اسپیکر
 • متوقف شدن آیفون روی لوگوی اپل
 • مشکل داشتن صدا در رفت و برگشت
 • ریست شدن مدام روی لوگو آیفون 6s
 • فراموش کردن رمز اپل آیدی
 • مشکلات آنتن دهی آیفون
 • خرابی میکروفن ثانویه دوربین جلو

هزینه ی تعمیر آیفون 6S چقدر است ؟

نمایندگی تعمیر آیفون 6S یکی از اصلی ترین اولویت های خود را به کسب رضایت و اطمینان کاربران قرار داده است. یکی از مهم ترین مواردی که در این خصوص، همواره مورد توجه کارشناسان و متخصصان قرار دارد، مقرون به صرفه تمام شدن هزینه ی تعمیر آیفون 6s  است. این خدمات با بالاترین کیفیت و در عین حال منصفانه ترین قیمت، در اختیار کاربران عزیز قرار میگیرد. این مجموعه، با نظر به افزایش قیمت ارز و روند سعوی قیمت تجهیزات و قطعات داخلی آیفون، با ثابت نگه داشتن هزینه های اجرت و سرویس، توانسته است، رضایت بسیاری از کاربران را مشابه قبل حفظ نماید. از این رو کاربران و مراجعین به هر یک از شعب نمایندگی تعمیرات آیفون، میتوانند از نرخ مناسب خدمات عیب یابی و تعمیر دستگاه خود، اطمینان کافی داشته باشند. همچنین این عزیزان میتوانند با تماس با مشاورین نمایندگی تعمیر آیفون، از قیمت دقیق خدمات اطلاع لازم را کسب نمایند.

شعب تعمیر آیفون 6s

نمایندگی تعمیر آیفون 6s پس از کسب تجربیات فراوان در زمینه ی خدمات پشتیبانی از این گوشی های محبوب و جذاب، اکنون در شعب مختلفی فعالیت خود را دنبال میکند. یکی از اولویت های این مجموعه، خدمات رسانی بهتر و جامع تر به شهروندان مختلف در سطح کشور است. به دنبال رعایت اصول مشتری مداری، نمایندگی تعمیرات آیفون، در حال حاضر در شش شعبه در سطح شهر تهران،  یک شعبه در کرج و شعب مختلفی در شهرستان ها، خدمات پشتیبانی خود را با بالاترین دقت و امنیت، ارائه میدهد.

نمایندگی اپل ِمرکز سخت افزار ایران و زیر نظر اعتبار و نام این مجموعه، بهترین و با کیفیت ترین خدمات پشتیبانی را در خصوص انواع محصولات اپل، ارائه میدهد. خدمات این نمایندگی تنها به تعمیر آیفون 6S اختصاص ندارد. این مجموعه به طور ویژه ، در بخش فروش، پس از فروش و تعمیرات اپل، خدمات رسانی ویژه به کاربران را در برنامه ی خود دارد. برای کسب رضایت هر چه بیشتر کاربران، تمامی امکانات و تسهیلات نمایندگی اپل همراه با ضمانت نامه های معتبر و کتبی مدت دار، ارائه خواهد شد. همچنین این خدمات به تمامی محصولات تولیدی کمپانی اپل اختصاص دارد و تنها شامل گوشی های موبایل اپل نمیشود. شما عزیزان نیز میتوانید اطلاعات شعب مختلف این نمایندگی را در همین سایت ملاحظه بفرمایید.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری