اشتراک گذاری

تعمیر تاچ آیپد

یکی از رایج ترین مشکلاتی که اغلب کاربران آیپد ها و سایر دستگاه های هوشمند با آن رو به رو می شوند آسیب دیدگی تاچ آیپد می باشد. این بخش از دستگاه بسیار حساس بوده و تحت تاثیر کوچکترین ناهماهنگی و ضربه دچار مشکل می شود. تاچ رابط کاربر با دستگاه بوده و در صورت آسیب دیدگی عملکرد تمامی دستگاه های لمسی از جمله آیفون و آیپد را دچار مشکل می کند. 

تاچ آیپد قطعه بسیار حساسی بوده و در صورتی که دچار مشکل بشود امکان هر گونه کارکرد را از دستگاه سلب می کند بنا براین در صورت هر گونه خرابی این بخش از دستگاه لازم است برای تعمیر تاچ آیپد و یا تعویض آن اقدام نمایید.

تعمیر تاچ آیپد

برای تعمیر تبلت خود با شماره 1662 در ارتباط باشید.

گارانتی معتبر . پاسخگویی 24 ساعته . خدمات باکیفیت

عوامل تاثیرگذار بر خرابی تاچ آیپد

یکی از رایج ترین عواملی که آسیب دیدگی تاچ آیپد را به دنبال دارد بی احتیاطی کاربران در به دست گرفتن آیپد و یا قرار دادن آن در مکان هایی نسبتا با ارتفاع می باشد. با توجه به این عامل افتادن آیپد از یک سطح با فاصله از زمین یکی از رایج ترین عواملی است که منجر به خرابی آن می باشد. 

البته تاچ دستگاه تنها زمانی دچار آسیب و عدم عملکرد می شود که ضربه وارد شده به دستگاه بسیار شدید باشد. ضربات سطحی معمولا منجر به خرابی و آسیب ال سی دی ها می شوند. در برخی موارد نیز در صورتی که کاربر با دست خیس یا نمناک از تاچ آیپد استفاده نماید این قسمت از دستگاه دچار آسیب می شود.

مراحل تعویض و تعمیر تاچ آیپد

  1. برای تعویض تاچ آیپد در قدم اول از تمیز بودن دستان خود مطمئن شده و سپس ال سی دی دستگاه را تمیز کنید. در مواردی مرطوب بودن و یا کثیفی انگشتان  باعث عدم عملکرد تاچ دستگاه می شود.
  2. آیپد را دوباره راه اندازی کنید. دستگاه آیپد خود را خاموش کرده و دوباره روشن کنید
  3. حذف ، به روز رسانی و یا نصب مجدد یک اپلیکیشن مشکل ساز. برنامه هایی را که ممکن است در عملکرد تاچ آیپد مشکل ایجاد کرده را حذف نصب کرده و دوباره راه اندازی کنید.
  4. آزاد کردن حافظه ذخیره سازی. سنگین بودن حافظه دستگاه از عوامل رایجی است که اغلب باعث بروز مشکل در کارایی تاچ دستگاه می شود و یا عملکرد آن را با کندی و سرعت پایین همراه می کند، این مشکل از طریق حذف برنامه های غیر ضروری دستگاه برطرف خواهد شد.

در صورتی که هیچ یک از راه های ذکر شده برای رفع مشکلات تاچ آیپد اثرگذار نبود می توانید با مراجعه به واحد تعمیرات اپل اختلالات آن را برطرف کنید.

تنظیمات تاچ آیپد

همان طور که می دانید کمپانی اپل همیشه در تلاش بوده تا کاربری محصولاتش را برای کاربران ساده تر کند. به همین منظور گزینه های بسیاری را برای تنظیم تاچ آیپد در اختیار کاربران آیپد قرار داده است. یکی از گزینه های ارائه شده در منوی تنظیمات سیستم عامل iOS ،  Touch Accommodations نام دارد. بنا بر تنظیماتی که در این بخش به کاربران ارائه شده است افراد می توانند متناسب با شرایط خود تنظیمات تاچ آیپد را اعمال نمایند.

در صورتی که تنظیمات Touch Accommodations به درستی انجام نشده باشد در عملکرد تاچ مشکلاتی را به وجود می آورد. بنابراین در صورتی که در کارکرد تاچ با مشکل رو به رو شدید بهتر است به منوی تنظیمات مراجعه کرده و در صورتی که تنظیمات اشتباه اعمال شده بود تنظیمات درست را اعمال نمایید.

این مقاله را از دست ندهید: علت خط افتادن روی صفحه تبلت چیست؟

نمایندگی تعمیرات اپل

نمایندگی تعمیرات اپل با بهره مندی از متخصصان مجرب می تواند کلیه خدمات تخصصی تعمیرات و فروش را ارائه کند. نمایندگی رسمی اپل با بهره مندی از مشاوران مجرب مشتریان را در زمینه خریدی بهتر یاری می کند. مشتریان می توانند در راستای خرید بهترین و مناسب ترین محصول شما را یاری می کنند. دریافت این اطلاعات به شما کمک می کند تا بتوانید محصولی با کارایی بالا برای خود انتخاب نمایید.

واحد تعمیرات نیز به دلیل دسترسی به انواع ابزار و قطعات سرویس های تعمیراتی را در مدت زمانی کوتاه ارائه می کند. مهندسان این واحد به دلیل آگاهی از ترفند های تعمیراتی می توانند در مدت زمانی کوتاه کلیه خدمات تعمیراتی را ارائه نمایند. تعویض و تعمیر تاچ آیپد از تخصصی ترین خدماتی است که در واحد تعمیرات اپل ارائه می شود. استفاده از قطعات اورجینال در این واحد سبب شده تا خدمات تعمیراتی در بالاترین سطح کیفی ارائه شوند. مرکز سخت افزار ایران کلیه سرویس های تعمیراتی و فروش نمایندگی رسمی اپل را تضمین می کند.

Rate this post
اشتراک گذاری