اشتراک گذاری

آموزش بازیابی اطلاعات حذف شده گوشی

اگر اخیرا اطلاعات موبایل شما پاک شده و به دنبال ریکاوری این دستگاه هستید، پیشنهاد می دهیم ادامه مطلب را دنبال کنید. ما در مقاله آموزش بازیابی اطلاعات حذف شده گوشی ، نکاتی را به شما ارائه می دهیم که با استفاده از آنها می توانید عملیات ریکاوری موبایل را با دقت بیشتری انجام دهید. ما همچنین توضیحاتی را در مورد برنامه های رایج بازیابی اطلاعات به شما ارائه می دهیم تا بدانید که این قبیل نرم افزارها تا چه اندازه قابل اتکا هستند.

از طرفی بازیابی اطلاعات گوشی های هوشمند نکاتی دارد که اگر به درستی رعایت نشوند، ممکن است فایل های حذف شده به طور کلی از دسترس خارج شوند. به دلایلی همچون ویروسی شدن گوشی و … ممکن است محتوای گوشی شما پاک شود. در صورتی که چند نکته را رعایت کنید، می توانید به بازگردانده شدن این فایلها امیدوار باشید. در غیر این صورت، باید قید فایلها و اطلاعات مورد نظرتان را بزنید! برای آشنایی با این نکات و روند کلی بازیابی اطلاعات حذف شده موبایل، از شما دعوت می کنیم به ادامه مطلب توجه کنید.

اضافه کردن فایل زیرنویس به فیلم در گوشی

نکات مهم در بازیابی اطلاعات حذف شده گوشی

در بخش قبل اشاره کردیم که اگر موقع حذف شدن اطلاعات چند نکته را رعایت کنید، می توانید مجددا از فایلهای مورد نظرتان استفاده کنید. اما این نکات چه مواردی هستند؟ یکی از مهم ترین نکات در بازیابی اطلاعات حذف شده گوشی های هوشمند، عملیات جدیدی است که پس از پاک شدن اطلاعات انجام می دهید. اگر اطلاعات شما روی هارد خود گوشی ذخیره شده اند، نباید هیچ پردازش جدیدی در دستگاه انجام شود. چرا که ورود هرگونه اطلاعات جدید، حتی برقراری یک تماس، می تواند شانس ریکاوری اطلاعات موبایل را کاهش دهد. در این شرایط اگر اطلاعات شما روی مموری ذخیره شده باشد، میتوان شانسی را برای ریکاوری در نظر گرفت.

نکته دیگر در بازیابی اطلاعات حذف شده گوشی این است که دستگاه را خاموش کنید. به این ترتیب هیچ عملیاتی انجام نمی شود و می توان تا حد زیادی به بازگشت موارد حذف شده و استفاده مجدد از آنها امیدوار بود. به عنوان آخرین نکته ریکاوری موبایل نیز توصیه می کنیم به هیچ عنوان خودتان اقدام به انجام این کار نکنید. بازیابی اطلاعات نیاز به دانش فنی بالایی دارد و بروز کوچک ترین خطا در این زمینه می تواند خسارات جبران ناپذیری را رقم بزند.

آیا امکان بازیابی اطلاعات حذف شده موبایل با نرم افزار وجود دارد؟

انواع متعددی از نرم افزارهای ریکاوری طراحی شده اند که هریک به روشی، فایل های حذف شده دیوایس های هوشمند را بازیابی می کنند. به نظر شما آیا امکان بازیابی اطلاعات حذف شده گوشی با این نرم افزارها وجود دارد؟ پاسخ این سوال مثبت است؛ اما کاربران عادی نمی توانند به درستی با این برنامه ها کار کنند. در واقع کار کردن با این نرم افزارها به راحتی تبلیغاتی که در موردشان می شود نیست. تنها کارشناسان مجرب حوزه ریکاوری می توانند از این برنامه ها به صورت درست استفاده کنند و کاربران عادی ممکن است نرم افزارها را درست اجرا نکنند.

نرم افزارهایی مثل recuva و EaseUS MobiSaver for Android، جزء شناخته شده ترین برنامه هایی هستند که برای بازیابی اطلاعات گوشی های اندرویدی مورد استفاده قرار می گیرند. اما اگر می خواهید تمام اطلاعات حذف شده گوشی شما ریکاوری و قابل استفاده شوند، بهتر است از تکنسین های مجرب بازیابی اطلاعات کمک بگیرید و خودتان کاری انجام ندهید.

بدون شک شما هم با مشکلاتی مثل کرش کردن سیستم عامل، هنگ کردن برنامه ها، کاهش سرعت اجرای برنامه ها، نصب نشدن برنامه ها، ویروسی شدن، کار نکردن دوربین، پاک شدن اطلاعات یا فرمت شدن دستگاه، خرابی دوربین، از کار افتادن تاچ و شکستن گلس گوشی هوشمندتان مواجه شده اید. اگر از گوشی های ال جی استفاده می کنید، نمایندگی تعمیر موبایل ال جی برای رفع تمامی ایرادهای ذکر شده به شکل حرفه ای و تخصصی در خدمت شما عزیزان خواهد بود.

همکاران ما به واسطه تجربه و دانش فنی بالایی که دارند، به شما این اطمینان را می دهد که ایرادهای گوشی تان به نحو احسن برطرف خواهند شد. گوشی موبایل شما در نمایندگی موبایل ال جی توسط مهندسین ارشد آی تی بررسی شده و عیب یابی می گردد. پس از شناسایی منشأ اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری، اقدامات لازم در هر دو بخش انجام شده و گوشی بدون هیچ ایرادی به شما تحویل داده می شود.

Rate this post
اشتراک گذاری