اشتراک گذاری

SMARTgirl گوشی Galaxy S8+

سامسونگ چند روز پیش، اقدام به معرفی نسخه ی SMARTgirl گوشی Galaxy S8+ نمود. حتما با گوشی گلکسی S8 سامسونگ آشنایی دارید. این گوشی در رنگ های متفاوت، مدتی است که به بازار عرضه شده است. اما شرکت سامسونگ، طبق سنت همیشگی خود، به مرور زمان نسخه های دیگر از پرچمدارانش را با رنگ های جدید، تولید و به بازار عرضه می نماید. چند روز پیش این شرکت، نسخه ای ویژه از پرچمدار جدیدش را به دنیای گوشی های هوشمند معرفی کرد. نسخه ی SMARTgirl گوشی Galaxy S8+ به صورت محدود عرضه خواهد شد. در ادامه، به بررسی بیشتر این خبر می پردازیم.

SMARTgirl گوشی Galaxy S8+

SMARTgirl گوشی Galaxy S8+ مخصوص خانم ها

همان طور از اسمش پیداست، نسخه ی SMARTgirl گوشی Galaxy S8+، به صورت ویژه برای بانوان طراحی شده است. سامسونگ در اول دسامبر، این محصول را به طور رسمی عرضه کرد. انتظار می رود که کاربران و به ویژه خانم ها، از این گوشی استقبال کنند.

رنگ صورتی به تعداد محدود

 نسخه ی SMARTgirl گوشی Galaxy S8+، دارای رنگ صورتی متالیک است؛ طراحی این گوشی به شکلی است که رنگ زیبای آن، در پس زمینه ی یک طراحی گل دار و براق مورد استفاده قرار گرفته است. لازم به ذکر است که طبق گفته ی مدیران شرکت سامسونگ، محدود به ۷۰۰۰ واحد می باشد.

نسخه ی جدید S8+ بدون تغییر 

گفته می شود که نسخه ی SMARTgirl گوشی Galaxy S8+، از نظر سخت افزاری و نرم افزاری، هیچ تفاوتی نسبت به نسخه های قبلی خود ندارد. تنها در نوع بسته بندی و طراحی (Case Swarovski)، تغییراتی اعمال شده است.

SMARTgirl گوشی Galaxy S8+ در اسپانیا

طبق اعلام سامسونگ، در اول دسامبر امسال (همزمان با ۱۰آذر) ، نسخه ی SMARTgirl گوشی Galaxy S8+ در بازار اسپانیا عرضه شده است. این محصول دارای قیمت ۹۴۹ دلاری بوده و در مورد عرضه ی آن در سایر نقاط جهان، هنوز صحبتی نشده است. به نظر می رسد که شرکت سامسونگ، برنامه ی ویژه ای برای عرضه ی محصول جدیدش به بازار های جهانی خواهد داشت.

نمایندگی سامسونگ و واحدهای تعمیرات سامسونگ

نمایندگی سامسونگ ، کلیه ی نیازهای مشتریان خود را در حوزه های تعمیر و فروش انواع محصولات سامسونگ برطرف می کند. این فرایند به مدد حضور کارشناسان و متخصصین حاذق در این مرکز انجام می پذیرد. تعهد در خدمات رسانی مهم ترین شعار نمایندگی سامسونگ است. مرکز تعمیرات سامسونگ، از مجهزترین و پیشرفته ترین امکانات برخوردار است.

این اطمینان به کاربران داده می شود که در صورت نیاز به تعویض هریک از قطعات، از نمونه ی اورجینال و با کیفیت استفاده خواهد شد. لازم به ذکر است، تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز همراه با گارانتی بوده و مدت گارانتی با توجه به مورد تعمیراتی متفاوت می باشد. در این بخش به  معرفی واحدهای تعمیرات سامسونگ می پردازیم.

در صورت تمایل می توانید مقالات ، اخبار ، سوالات متداول و مشخصات محصولات سامسونگ را در سایت مطالعه نمایید.

Rate this post
اشتراک گذاری