اشتراک گذاری

تعویض ال سی دی تبلت سونی

تبلت های سونی از کیفیت و مقاومت بی نظیری تشکیل می شوند. اما این کیفیت بالا مصون از خرابی نبوده و در اثر بی احتیاطی کاربر کارایی اصلی خود را از دست می دهد. یکی از اولین اجزای تبلت سونی و یا سایر برندهای موجود در بازار که به سرعت در اثر فشار بیش از حد و اتفاقات ناگواری چون اصابت ضربه دچار اختلالات ساختاری می شود، ال سی دی است. در این مقاله قصد داریم کلیه ابعاد مرتبط با تعویض ال سی دی تبلت سونی را شرح دهیم. 

تعویض ال سی دی تبلت سونی

چه زمانی تعویض ال سی دی تبلت سونی ضروری است؟

تعویض صفحه نمایش تبلت Sony در دو حالت الزامی است:

  • سوختگی ال سی دی
  • شکسته شدن ال سی دی 

هر دو حالت ممکن است در اثر اصابت ضربه، نفوذ مایعات شیمیایی و مشکل آب خوردگی اتفاق بیفتد. در چنین شرایطی ادامه استفاده از تبلت را کنسل کنید و بدون فوت وقت به نمایندگی تعمیرات تبلت سونی مراجعه نمایید. روشن کردن دوباره تبلت پس از پیدایش اتفاقات مذکور می تواند بر حجم خرابی های دستگاه بیافزاید و حتی باعث مرگ کامل تبلت شود. 

علائم خرابی صفحه نمایش تبلت sony

تاریک شدن بیش از اندازه نمایشگر تبلت

اصلی ترین نشانه فرا رسیدن زمان تعویض ال سی دی تبلت سونی، تاریکی بیش از حد نمایشگر با وجود بالا بودن قابلیت روشنایی است. متاسفانه در این حالت بسیاری از کاربران عادی تعویض صفحه نمایش تبلت Sony را به تاخیر می اندازند. معمولا افراد تاریکی نمایشگر تبلت را به یک اختلال جزیی مرتبط می دانند. اما تداوم استفاده از تبلتی که صفحه تاریکی دارد، می تواند به خرابی تاچ تبلت سونی شما نیز ختم شود.

ترک های ریز و درشت موجود بر روی صفحه نمایش تبلت

ترک خوردگی صفحه نمایش نشانه دیگری برای ضرورت تعویض ال سی دی تبلت Sony است. البته گاهی اوقات امکان دارد ترک های ریز و درشت نمایشگر به گلس تبلت ارتباط داشته باشند. برای بررسی این وضعیت باید به مراکز تعمیراتی مراجعه کنید. بهتر است از دستکاری های ناشیانه جلوگیری کنید تا برحسب اتفاق آسیبی به تاچ سیستم وارد نشود.

خدمات تخصصی مرکز تبلت موبایل: تعمیر و تعویض باتری تبلت سونی

لکه های جوهر در بخشی از نمایشگر تبلت

تعویض ال سی دی تبلت سونی زمانی که لکه های جوهر در سراسر نمایشگر دیده می شود، باید بدون فوت وقت انجام شود. این وضعیت تعمیر خاصی ندارد و تنها با تعویض ال سی دی برطرف می گردد. به نمایندگی رسمی تعمیرات تبلت سونی مراجعه کنید تا طی مدت زمان کوتاهی شاهد برطرف سازی ایرادات ساختاری LCD تبلت باشید.

هزینه تعویض ال سی دی تبلت sony

هزینه تعویض ال سی دی تبلت سونی براساس نوع تبلت متغیر است. دقت کنید که استفاده از ال سی دی تقلبی و نامرغوب می تواند باعث نابودی کلی تبلت سونی شود. بنابراین ریسک مراجعه به مراکز تعمیراتی ناشناس و نامعتبر را از یاد ببرید. خاطرنشان می نماییم که کارشناسان نمایندگی تعمیرات تبلت سونی پس از اعمال مراحل عیب یابی پروسه تعویض LCD تبلت را با نمونه اورجینال مشابه انجام می دهند تا هیچ گونه افت کیفیتی شامل حال دستگاه نشود. تک تک خدمات این مجموعه دارای گارانتی می باشند. با خیالی آسوده به یکی از شعب نمایندگی تعمیرات تبلت سونی مراجعه کنید.

Rate this post
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.