اشتراک گذاری

راهکارهای کاربردی جهت حذف تبلیغات گوشی

تبلیغات مختلفی که در سایت ها و مرورگر های مختلف با آن مواجه هستیم، معمولا تبلیغات آزار دهنده ای هستند که علاوه بر کند کردن سرعت وب گردی، موجب هدر رفتن اینترنت ما نیز می شوند. از این رو به راهکار هایی کاربردی جهت حذف تبلیغات گوشی خود نیاز داریم.

تبلیغات روی گوشی ها همیشه برای کاربران تلفن های همراه آزار دهنده هستند. این پیام های تبلیغاتی طیف وسیعی از محتوا ها و مفاهیم را در بر می گیرند. در حالی که شاید تنها تعداد محدودی از آن ها متناسب با نیاز کاربران تلفن های همراه باشند، تعداد بسیار زیادی از این پیام های تبلیغاتی هیچ منفعتی ندارند و تنها به عنوان یک پیام آزار دهنده برای کاربران محسوب می شوند.

حال با توجه به این موضوع، شاید دغدغه بسیاری از کاربران تلفن های همراه، چگونگی حذف تبلیغات گوشی ها باشد. در نتیجه سوال این جاست که چگونه می توان این پیام های تبلیغاتی آزار دهنده را حذف کرد؟ در ادامه می خواهیم راهکار های کاربردی را جهت حذف کردن تبلیغات گوشی ها از جمله حذف تبلیغات گوشی ال جی به شما ارائه دهیم.

حذف تبلیغات موبایل

تبلیغات گوشی ها دو دسته اند

زمانی که صحبت از تبلیغات آزار دهنده رو گوشی به میان می آید، منظور دو دسته از تبلیغات است. یک دسته از این تبلیغات آزار دهنده در قالب پیامک های تبلیغاتی به گوشی ها ارسال می شوند. این تبلیغات مربوط به خط تلفن همراه هستند.

دسته دوم آن دسته از تبلیغات اینترنتی هستند که در زمان وب گردی و در مرور گر هایی که استفاده می کنیم با آن مواجه هستیم. این دسته از تبلیغات تا حدودی می توانند تجربه وب گردی و سرچ اینترنتی را خسته کننده کرده و آن را کند می کند. در ادامه می خواهیم به سراغ راهکار هایی جهت حذف تبلیغات گوشی از نوع تبلیغات اینترنتی برویم.

چرا نیاز به حذف تبلیغات گوشی خود داریم؟

تبلیغات همیشه وجود دارند. در واقع تبلیغات موجود در گوشی ها و تبلیغات اینترنتی جزئی از دنیای مجازی محسوب می شوند. در برخی از مواقع این تبلیغات ممکن است بسیار کاربردی و جذاب هم باشند. اما با این وجود مواجه شدن دائمی و بیش از حد با این حجم از تبلیغ در اکثر مواقع آزار دهنده و خسته کننده است.

موضوع دیگری که در خصوص نیاز به حذف تبلیغات گوشی مطرح می شود این است که اکثر این تبلیغات موجب کند شدن سرعت جست و جوی اینترنتی کاربران می شوند. زمانی که وارد یک سایت می شویم، لود شدن ناخواسته بسیاری از این تبلیغات سرعت وب گردی را تا حدود زیادی کاهش می دهد. علاوه بر این، تمامی این موارد به نوبه خود موجب هدر رفتن اینترنت نیز می شود. روش های رفع مشکلات آنتن دهی گوشی ال جی را بخوانید.

حذف کردن تبلیغات گوشی با استفاده از Ad guard ad blocker

افزونه Ad guard ad blocker یکی از کاربردی ترین ابزار هایی است که می توان از آن جهت حذف تبلیغات گوشی استفاده کرد. برای بهره مندی از مزیت های این برنامه تنها کافی است آن را از وب سایت مربوط به همین افزونه دانلود کنید. سپس با نصب آن روی گوشی خود به راحتی می توانید تمامی تبلیغات موجود در وب سایت ها را کنترل کنید تا با فیلتر کردن و مسدود کردن این تبلیغات فرایند حذف کردن تبلیغات گوشی خود را تکمیل نمایید.

با تهیه لیستی از تبلیغات نا خواسته ای که در وب سایت های مختلف با آن مواجه هستید، به راحتی می توانید از این ابزار جهت مسدود کردن تبلیغات گوشی خود استفاده کنید. این ابزار با سیستم عامل های مختلف کار می کند و می توان به راحتی آن را کنترل کرد.

مسدود کردن تبلیغات گوشی در مرورگر اندروید

این راهکاری بسیار ساده جهت حذف تبلیغات موبایل است. در گوشی های اندرویدی که از مرورگر مخصوص اندروید استفاده می کنند، می توان به راحتی در بخش تنظیمات مرورگر آن وارد شد و با زدن تیک گزینه Block Pop-up آن را فعال کرد. با فعال شدن این گزینه به صورت اتوماتیک کلیه تبلیغات روی گوشی های اندرویدی مسدود خواهند شد.

حذف کردن تبلیغات گوشی از طریق مرورگر کروم در سیستم های اندرویدی

اگر در گوشی اندرویدی خود از مرور گر کروم استفاده می کنید، می توانید تبلیغات ناخواسته گوشی خود را از طریق مرورگر کروم نیز غیر فعال نمایید. در این حالت تنها کافی است در مرور گر کروم خود گزینه منو را باز کنید. سپس به قسمت تنظیمات سایت رفته و در آن جا گزینه مسدود کردن تبلیغات را فعال کنید. به همین راحتی با فعال کردن این گزینه، تمامی تبلیغات مزاحم برای شما مسدود خواهد شد

حذف تبلیغات گوشی با استفاده از نرم افزار Web guard

نرم افزار web guard یکی از کاربردی ترین برنامه هایی است که می توان از آن جهت مسدود کردن تبلیغات گوشی استفاده کرد. این نرم افزار به صورت کارامدی می تواند تمامی تبلیغات نا خواسته را حذف کند. این برنامه می تواند در طیف وسیعی از مرور گر ها تبلیغات آزار دهنده موجود را مسدود نماید.

حذف تبلیغات گوشی

استفاده از مرورگر Free Adblocker برای حذف کردن آگهی موبایل

یکی از راهکار های موجود جهت حذف برخی از تبلیغات، استفاده از مرور گر هایی همچون Free Adblocker است. این مرورگر به صورت کاملا کارامدی می تواند تمامی تبلیغات ارائه شده در وب سایت های مختلف را بلاک کند. استفاده از این مرورگر کاملا رایگان است. از همه مهم تر این که کار کردن با این مرورگر کاملا آسان بوده و به محض استفاده از آن شاهد حذف تبلیغات گوشی خود خواهید بود.

مزیت دیگر این مرورگر این است که علاوه بر تبلیغات ارائه شده در وب سایت های مختلف، دستگاه شما را از ریسک انواع ویروس ها و برنامه های معیوب نیز محافظت خواهد کرد. در نتیجه به صورت کلی استفاده از آن کار وب گردی شما را تسهیل می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر بخوانید: حذف اکانت گوگل

حذف کردن تبلیغات گوشی با استفاده از برنامه Luna

Luna یکی دیگر از برنامه های کاربردی جهت مسدود کردن تبلیغات ناخواسته است. این برنامه تا حدود زیادی به برنامه های VPN شباهت دارد. در واقع درست مانند برنامه های VPN، کافی است این برنامه را نیز قبل از ورود به مرورگر های مختلف روشن کنید. با فعال کردن آن، به صورت خودکار هنگام ورود به وب سایت های مختلف تبلیغات ارائه شده در آن جا برای شما بلاک خواهد شد. در نتیجه برنامه Luna را می توان یک راهکار ساده برای حذف تبلیغات گوشی در نظر گرفت.

از نرم افزار AdBlock Plus برای مسدود کردن تبلیغات گوشی استفاده کنید

این نرم افزار نیز یکی دیگر از برنامه هایی کاربردی است که می تواند به شما برای مسدود کردن تبلیغات مزاحم موجود در وب سایت های مختلف کمک کند. این نرم افزار با لیستی که در اختیار دارد، تبلیغات آزار دهنده ای که در وب سایت ها به نمایش در می آید را مسدود می کند.

Rate this post
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.